YER

AU CABINET DE GENEVE

OU DEPUIS LE CONFORT DE VOTRE DOMICILE

Cenevre’nin kalbinde eşsiz bir yer

Yer Sizi kabul ettiğim yer eşsiz, dinlendirici ve huzurlu. Şimdiden bir metamorfozu davet eden, sizin benim ana kaygım ve dikkatimin nesnesi olduğunuz bir yer. Ziyaretinizi unutulmaz bir deneyim haline getirmek için kişisel olarak çalışıyorum

Cenevre’de

Rue Jean Sénebier 20, 1205 Cenevre adresinde bulunan ofis ana ofistir. Burçlar bölgesinde ideal bir konumda yer alan özel bir konakta, özel bir bahçe içeren 3000 m2’lik bir alan, bir Resepsiyon ve diğer pek çok avantaj. Oluşturduğumuz Clinique des Bastions’ın bir parçası olan bu muayenehanede zamanımın %70’ini Cenevre ‘de geçiriyorum.

A.B.D.’de.

Kaliforniya’da, Beverley Hills’teki muayenehane, Dr. Nassif’in Botched programındaki muayenehanesine 500 metre mesafede yer alıyor. Dergi yok, sadece sanat objeleri ve bir bekleme odası “En önde gelen sanatçıların/tasarımcıların galerisi”.

Florida ‘da, Orlando şehrinde bulunan firma, 5 yıldızlı bir golf tesisinde yer almaktadır.

Konsept aynı ve tüm seanslar benim tarafımdan yapılıyor.

Danışma programı

Sizi sadece randevu ile kabul ediyorum ve görüşmeler sabah 9 ile akşam 5 arasında gerçekleşiyor
Randevular doğrudan web sitesinden çevrimiçi olarak veya 022.548.10.15 veya 079.694.69.00 numaralı telefonlardan alınabilir.

Randevu için zaman sınırı

Randevu için gecikme süresi değişkendir ve 1 ila birkaç ay hatta 1 yıl arasında değişebilir. Bununla birlikte, acil veya özel durumlarda (düğün, ameliyat …) bazı zaman aralıkları olasılığını saklı tutuyoruz, sizi bilgilendirmekten çekinmeyin, sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Zaman aralıkları çok çabuk doluyor, bu yüzden çok fazla tereddüt etmeyin. Randevunuzu onaylamak ve seansınızı hazırlama sürecini başlatmak için ofiste nakit olarak veya BCGE hesabımıza banka havalesi yoluyla ödenecek bir rezervasyon depozitosu gereklidir.

Cenevre’deki muayenehanede hipnoza ek olarak sunulan olası tedaviler

1. Muayenehanenin tıbbi ekibi tarafından gerçekleştirilen rutin veya tam kontroller (kan testleri, MRI, CT, ultrason, DX taraması, jinekoloji, vb.

2. Kusursuz, güzel ve taze bir cilt için tüm teknik ve trendlerle kozmetik bakım.

3. Yatar pozisyonda zahmetsiz bir egzersiz için EMS Sculpt, karın kaslarınızı 30 dakikada 3000 kez kasmanızı sağlar, 4 seansta vücudunuz yeniden tanımlanır.

4. Tamamlayıcı sigortanıza bağlı olarak konsültasyonunuzun %90’ına kadar geri ödeme ile oryantal naturopati, geleneksel Çin tıbbı, akupunktur ve auriküloterapi. Listeyi görmek için buraya tıklayın.

5. Yüzün estetik tıbbı

Eşlik eden kişinin beklentisi

Bekleme 1 saat veya daha fazla olabileceğinden, refakatçilerin konsültasyonun sonunda gelmelerini tavsiye ederim. Herhangi bir gerilim yaratmamak önemlidir. Hastaya eşlik edenler, bu bekleme süresinden yararlanarak rahatlamak için o anki tıbbi ve estetik tedaviye bağlı olarak %5 ila %10 arasında bir indirimle tedavinin keyfini çıkarabilirler.

Geçici mağaza

Evdeki deneyiminizi uzatmak için mağazada kendi kendine hipnoz seanslarınızı destekleyecek kokulu mumlar, ses CD’leri veya MP3’lerin yanı sıra yöntemimle ilgili kitaplar bulacaksınız.

Uçakla geliyorsanız, sizi ofise ve otelinize götürecek olan özel şoförümüz tarafından karşılanacaksınız. Koşullara bağlı olarak, konaklamanız süresince kullanımınıza sunulabilir.

İsteklerinize ve bütçenize bağlı olarak, size ortak otellerimizin ayrıntılarını sağlayabiliriz.

Duruma bağlı olarak, hafta sonları veya danışma saatleri dışındaki zamanlarda sizi görmenin mümkün olduğunu lütfen unutmayın. Sénébier’de birkaç bekleme odası bulunmaktadır ve ihtiyat mutlaktır.

Meyve suyu barı ve barista

Meyve ve sebze suları ile dünya kahvelerinin sunulduğu self-servis bar hizmetinizdedir. Mevsime ve yılın zamanına bağlı olarak, dünyanın dört bir yanından tadımlar sunulmaktadır Valais’ten kayısılardan Kaliforniya’dan meyve sularına, Japonya’dan nadir çaylara, Kolombiya’dan, Türkiye’den kahvelere… tatları keşfetmek veya yeniden ziyaret etmek için milliyetler kadar çok çeşit beni ziyaret ediyor.

Schengen bölgesi dışından geliyorsanız seyahat düzenlemeleriniz

Ekibim, siz ve refakatçileriniz için seyahat düzenlemeleriniz, davet mektuplarınız ve vizeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Üyelik kartı

Üyelik 6 ay için 100 CHF’dir, tercihli fiyatlardan yararlanmanızı sağlar estetik tedaviler, mağaza, Tıbbi muayeneler ve hipnoz konsültasyonları hariç tüm yıl boyunca.

Bureau - tabouret